nr 1606 4211
Träsnitt
5 st, Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 39/100 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 - 66x52 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 18 mars 2024 kl 18:32:21
| Tid |
Kund |
Bud |
14/3 19:48:01